*Giveaway: Set bijuterii by Loriem*

Hello girls,

 

M-am tot gândit și răzgândit în ceea ce privește giveaway-ul acesta. Am vrut să-l fac pe Instagram, dar anul acesta am avut chiar 2 giveaway-uri care s-au desfășurat acolo. Am zis să mai schimb puțin și să revin la varianta preistorică, la cum se făceau acum 4-5 ani giveaway-urile pe blogurile de beauty și anume, pe blog! Așa că dragilor, avem un concurs tare drăguț care constă într-un set de bijuterii handmade create de By Loriem. 

Concursul acesta vine ca un mărțișor întârziat sau poate, din partea iepurașului de Paște. Una dintre voi poate câștiga acest set respectând condițiile de mai jos. Bineînțeles că este un concurs deschis și bărbaților care și-ar dori să ofere aceste accesorii unei femei iubite.

IMG-20180317-WA0017

Este un set foarte frumos, lucrat cu atenție de doamna Loredana Munteanu, cea care se afla în spatele minunatei colecții de bijuterii By Loriem.

Ce trebuie să faceți pentru a vă înscrie la acest concurs?

  • like paginii mele de Facebook, aici
  • like paginii de Facebook By Loriem
  • follow @florinapandrea pe Instagram
  • lasați un comentariu cu numele de pe Facebook și cel de pe Instagram
  • pentru o sanșă în plus, share concursului pe Facebook

 

Concursul are loc între 26.03.2018 si 09.04.2018. Voi alege câștigatoarea cu ajutorul site-ului random.org. Atenție, voi verifica înscrierile! Persoanele care nu respecta regulile vor fi descalificate.

 

23 Responses

  1. Oana Alexandru
    Reply
    26 March 2018 at 2:32 pm

    Ce dragute sunt, succes la concurs fetelor??

  2. Gloria
    Reply
    26 March 2018 at 5:05 pm

    Fb: Gloria Magistra
    Instagram: venus.magistra

  3. 26 March 2018 at 5:24 pm

    Foarte dragut setul acesta! La cat mai multe inscrieri!?

  4. Geczi Gabriela
    Reply
    26 March 2018 at 5:57 pm

    Buna ! ☺
    Mi-as dori sa castig acest cadou minunat ca un cadou de ziua mea care este in Aprilie ! ❤
    Tocmai de aceea datele mele de contact sunt urmatoarele : – facebook : Gabriela GCZ
    – instagram : @gabriela_gcz

    Te pup dulce ?

  5. mihaelanistor
    Reply
    26 March 2018 at 6:40 pm

    E un set tare frumos, se vede că s-a lucrat cu drag la el.

  6. Năstase Roxana Andreea
    Reply
    26 March 2018 at 8:54 pm

    Facebook: Roxana Andreea N.
    Instagram: roxandreean.

  7. 26 March 2018 at 9:34 pm

    Foarte frumos concursul si premiul oferit! Multa bafta fetelor! ???

  8. 27 March 2018 at 9:08 am

    Sunt superbe aceste bijuterii! Felicitari dnei Loredana pentru ele! 😉

  9. 27 March 2018 at 12:57 pm

    Facesbook-Cristina Musteata
    Instagram-c.musteata

  10. barbierucristina
    Reply
    27 March 2018 at 2:28 pm

    Foarte frumos e setul. Cu siguranta s-a muncit mult la el.

  11. Ana
    Reply
    27 March 2018 at 4:57 pm

    Ce drăguțe sunt ale tale??

  12. 27 March 2018 at 8:55 pm

    Tare deosebite aceste bijuterii! Mult succes tuturor participantelor!

  13. 27 March 2018 at 9:19 pm

    Arată tare bine. Succes tuturor!

  14. 27 March 2018 at 9:44 pm

    Ce accesorii frumoase, mama mea sigura s-ar bucura daca ar primi ceva asemanator.

  15. Secretele Simonei
    Reply
    27 March 2018 at 11:23 pm

    Este superb setul!! Câștigătoarea sigur îl va iubi. Îmi plac bijuteriile lucrate manual, cu multă pasiune. ?

  16. 27 March 2018 at 11:29 pm

    Facebook- Dragomir Claudiu Olivia
    Instagram-Dragomir Claudiu Olivia

  17. 28 March 2018 at 1:16 am

    Sunt superbe aceste produse. Mult succes fetelor care se vor inscrie in concurs

  18. Mada Dumitru
    Reply
    28 March 2018 at 10:57 am

    Facebook: Mădă Dumitru (https://www.facebook.com/mada.dumitru.54)
    Instagram: @mada.dumitru0109

    Succes tuturor! Superb set 🙂

  19. Mialca Daniela
    Reply
    31 March 2018 at 6:29 pm

    Fb: Laura Closter Instagram: laura_closter

  20. Stefania Nicoleta
    Reply