Ruj Note Cosmetics & prima impresie

Hello lovely girls ?,

Acum câteva zile am primit un ruj din partea echipei Note Cosmetics, o firmă relativ nouă pe piața din România. Pe pagina lor de Facebook, au lansat un concurs la care se putea înscrie orice beauty blogger/ vlogger, care urma să primeasca un produs de la ei și trebuie să facă un tutorial de machiaj de vara în care va include produsul primit. Premiile constau în multe, multe cosmetice! ?

Eu am primit un ruj tare fain, mat, dar în același timp hidratant. Este vorba de rujul in nuanța 304 Spring.

Personal, îmi place acest ruj. Este de o calitate buna și se aplica foarte ușor. Îmi place mult finish-ul mat, iar alături de un creion s-ar vedea tare fain. Prețul său este de 30 de lei, un preț fair. 
Urmează să fac machiajul pentru concurs și să revin aici să vă arăt. Nu am nimic în minte momentan pentru că îmi place să fiu spontană în ceea ce privește machiajul.
Dacă sunteți și voi interesate de aceste produse, le găsiți pe elefant.ro. Pagina lor de Facebook o găsiți aici, iar pe Instagram îi găsiți aici.
Stay tunned for the tutorial. ?? 
Vă îmbrățișez!

Responses

  1. 20 August 2017 at 11:53 am

    Felicitări pentru faptul că ai primit produsul! E unul care arata bine! Sa il folosesti cu drag!

  2. 20 August 2017 at 12:13 pm

    Uhhh ce frumoasa e nuanta rujului. Imi place la nebunie ?.

  3. 20 August 2017 at 3:15 pm

    Mulțumesc frumos! ?

  4. 20 August 2017 at 3:17 pm

    Și mie îmi place tare mult ?

  5. 20 August 2017 at 6:30 pm

    Nu am incercat nimic de la acest brand, cred ca ar fi cazul.?

  6. 20 August 2017 at 7:50 pm

    Sunt noi in Romania, eu am văzut produsele pe elefant prima data ?

  7. 20 August 2017 at 7:55 pm

    Nu stiu daca e editata poza, insa culoarea mi se pare ca duce usor inspre o tenta de roz-rosu si imi place!

  8. 20 August 2017 at 8:56 pm

    De puţin timp am aflat de cei de la Note. Încă n-am folosit produse de la ei! Astept sa vad machiajul pentru concurs…

  9. 20 August 2017 at 9:16 pm

    Pare sa fie o culoare tare frumoasa, sunt curioasa cum arata pe buze. Voi urmari tutorialul!

  10. 21 August 2017 at 8:06 am

    Sunt curioasa ce machiaj alegi. Astept tutorialul.
    Bafta la concurs!

  11. 21 August 2017 at 9:33 am

    E un roșu puțin închis în realitate, in poza se vede înspre roz ??

  12. 21 August 2017 at 9:34 am

    Hihi, sper să îți placă ?

  13. 21 August 2017 at 9:34 am

    E super super pe buze ??

  14. 21 August 2017 at 9:35 am

    Mulțumesc! ?

  15. 21 August 2017 at 9:59 am

    mi-ar fi placut sa il vad si pe buzele tale, pe vremea cand erau in feeria (acum cateva luni) le-am testat si eu toate produsele, nu sunt rele 🙂

  16. 21 August 2017 at 10:24 am

    Acest comentariu a fost eliminat de autor.

  17. 21 August 2017 at 10:25 am

    Telefonul meu scrie ce vrea el. Culoarea rujului imi place. Produsele arata bine, nu Le-am testat